Fotogalerie | Videa | Články | Kladivo Českého Vikinga | Léňa Hofmanová | Muzeum rybářského sportu |

Léňa Hofmanová

FOTOGALERIE

Bylo mi asi pět let, když mě vzal bráška prvně na ryby. On měl krásný prut a já dostala do ruky větvičku z bezinky, na které byl kousek vlasce a malý háček. Dnes už si nevzpomenu, zda se mi podařilo nějakou čudlu chytit, ale sedět u vody a „rybařit“ pro mě byl tak silný zážitek, že jsem šťastná, že se mi podařilo k tomuto koníčku několikrát za život vrátit a díky tomu, že jsem potkala svého životního partnera, vášnivého rybáře Zdeňka, se rybaření mohu věnovat naplno. Dnes už nemám klacík s vlascem, s manželem máme prutů a různého cajku plnou komoru a k vodě vyrážíme v každém volném čase.

S fotografováním je to u mě dost podobné. Jako malá holčička jsem se často stávala objektem na fotografiích mé starší sestry. Jak čas plynul, pomalu jsem se z prostoru před fotoaparátem dostala za něj a focení se mi stalo vášní. Asi ve dvaceti letech si mé fotografie prohlédl a řádně zkritizoval známý fotograf ing. Jiří Heller. Ale jak se říká, že co tě nezabije, to tě posílí, vzala jsem si jeho kritiku k srdci a nechala si poradit. Od té doby se snažím vyvarovat různých chyb. Dnes fotím prakticky cokoliv, ale specializuji se díky rybařině na ryby a život kolem vody.
Své fotografie publikuji v časopise Rybářství, TV křížovky a Sorry.
Všem návštěvníkům našich stránek přeji příjemné pokoukání a pokud vás zaujme a potěší alespoň jedna z mých fotografií, pak se splnil můj velký sen těšit vás svojí tvorbou.


Na fotografie použité na stránkách www.dexempo.cz se vztahuje autorský zákon. Fotografie jsou zde pouze k prohlížení. Bez předchozího výslovného písemného souhlasu Lenky Hofmanové, není možno je reprodukovat, uchovávat, kopírovat a jinak používat.
Dotazy ohledně reprodukce fotografií prosím pište na: Mobydick.n@seznam.cz

Lenka Hofmanová
Lenka Hofmanová Lenka Hofmanová Lenka Hofmanová Lenka Hofmanová Lenka Hofmanová Lenka Hofmanová