Rybář, bubeník, entomolog a karikaturista... Od roku 2009 začíná Zdeněk Hofman pravidelně spolupracovat s časopisem Rybářství, kde kromě kreslení vtipů publikuje i články a vede rubriku Kladivo českého vikinga. Zábavné i odborné texty si získávají oblibu čtenářů a autorovi se tak otvírá další pole pro tvůrčí činnost. ...kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy...spousta kreslený humorTématické | Pivní | Rybářské | Erotické | Krváky | Komiksy | Ostatní

Jak kreslené vtipy přicházejí na svět

Lidé se mě často ptají, kde nejraději kreslené vtipy vymýšlím. Musím se přiznat, že ze všeho nejlépe se mi vymýšlí ve vaně. Napustím si plnou vanu vařící vody, vnořím se do chomáčů pěny a v téhle lázni vydržím i několik hodin. Jedinou nevýhodou je, že v koupelně mě málokdy nějaký vtip napadne, přesněji řečeno skoro nikdy. Stejně tak tomu je i na rybách, kde se mi jinak také velmi dobře pracuje. Rozvalím se na břehu, nahodím udice a protože ryby neberou, lelkuji. Lelkování je skvělé, ale nápad se nedostaví.
Těch míst, kde nic nevymyslím, je spousta a všechny dokazují jedno: Nesmím mít pohodu a nesmím být o samotě. Když teda nějaký fórek potřebuji, musím nutně mezi lidi. Ideální místa jsou v narvaných hromadných prostředcích. Jsem unášen davem, mačkám a pošlapáván. Lidé funí a nadávají. Je mi mdlo a v hlavě mi pomaloučku začínají pučet první nápady.
Ještě lépe se mi daří v hospodě. Chodím do těch nejzačouzenějších a nejhlučnějších, kde nikoho neznám. Kromě piva, které mám rád, piju i nejrůznější panáky, které nesnáším a dělá se mi z nich špatně. Tato muka však skoro vždy přinesou své plody.
Domů se vracím s hustě popsaným papírem. Zápisky jsou důležité, protože po několika pivech si člověk vůbec nic nepamatuje. Druhý den mi je zle, a to hodně. Nápady jsou ale na světě, a tak se mohu klidně odebrat tam, kde se mi vymýšlí nejlépe a nejraději, do horké lázně nebo na ryby.
Tak takhle se rodí kreslený humor.

Kreslené vtipy - Tématické

Kreslené vtipy - Pivní

Kreslené vtipy - Rybářské

Kreslené vtipy - Erotické

Kreslené vtipy - Krváky

Kreslené vtipy - Komiksy

Kreslené vtipy - Ostatní