Rybář, bubeník, entomolog a karikaturista... Od roku 2009 začíná Zdeněk Hofman pravidelně spolupracovat s časopisem Rybářství, kde kromě kreslení vtipů publikuje i články a vede rubriku Kladivo českého vikinga. Zábavné i odborné texty si získávají oblibu čtenářů a autorovi se tak otvírá další pole pro tvůrčí činnost. ...kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy... kreslený humor... kreslené vtipy...spousta kreslený humorKreslený humor je vděčný a vždy potěší. Vidět autora kreslit „živě a v barvách“ Vám nabízí Zdeněk Hofman. Nakreslí vtip pravou i levou rukou.
Je držitelem několika českých rekordů a nakreslil největší vtip na světě – Óbrfrk.
Maloval na naše nejlepší striptérky.
Publikoval více než 12 000 kreslených vtipů a ilustrací.
Vystupuje na firemních akcích, plesech, večírcích a oslavách, kde kreslí vtipy na dané téma.

Další možnosti: vtipy na přání, návrhy obalů, pozvánky, oznámení a další originální dárky.

Kontakt:
Zdeněk Hofman
E-mail: hofman@dexempo.cz
Mobil: 777 206 746


Zámek Vrbičany

14.5.2016
Zdeněk Hofman kreslil vtipy na setkání řemeslníků na zámku Vrbičany nedaleko Lovosic. Sobota 14. května byla větrná, ale naštěstí bez deště. Výstava kreslených vtipů slavila úspěch a mnoho návštěvníků si odneslo vtip nakreslený na přání. Část výstavy bude během léta vystavená v prostorách zámku.
Součástí doprovodného programu bylo i divadelní představení, vystoupení skupiny historického šermu Fratres in Armis, kejklíři a koncert kapely Dick O´Brass.


Ryby vesele i vážně

je název výstavy Zdeňka Hofmana a Lenky Hofmanové na zámku Ohrada v Hluboké nad Vltavou.
Kreslené vtipy, fotografie, historické rybářské náčiní a akvária se sladkovodními rybami, jsou k vidění od 1.4.15.
V sobotu 2.5.15 od 15,00 hodin proběhne slavnostní setkání s autory. Vystoupí Duo Dexempo Zdeněk a Vašek, tedy autor a známý hudebník a bavič Vašek Tobrman. Mluvené slovo bude mít na starosti Vráťa Ebr, populární spisovatel a moderátor. Pivo a jiné tekuté dobroty potečou proudem, srdečně zveme.
Zámek Ohrada je hned vedle zoologické zahrady a kousek od zámku Hluboká, takže skvělý tip na rodinný výlet. Výstava potrvá do 21.6.15.


Ebroviny v Salmovské literární kavárně

29.1.2015
Známý moderátor a spisovatel Vráťa Ebr pozval tentokrát baviče Pepu Mladého, kytaristu Tomáše Jelínka, kreslíře Zdeňka Hofmana a spoustu dalších hostů.
Pepa vyprávěl překvapivě o svých vynálezech a zlepšovácích, Zdeněk o skupině Tři čutory a ilustrování Karafiátových Broučků. Tomáš, ze skupiny Šlapeto, zahrál spoustu starých hitů.
Vráťa četl ze svých zápisků, vtipné hlášky známých osobností. No, prostě skvělý večer.


Výstava kresleného humoru v Kolíně

5.1.2015
Zdeněk Hofman zde vystavoval kreslené vtipy a pidifrky.


Kreslené vtipy na hradu Lipý

V sobotu 19.7.2014 proběhla v České Lípě na hradu Lipý vernisáž kresleného humoru Zdeňka Hofmana. Při této významné události vystoupilo Duo Dexempo Zdeněk a Vašek. Zazněly písně rybářské, entomologické, letní a jedna mražená. Zábava byla výborná a nápoje chlazené. Výstava potrvá do 28.9.2014


Do blázince s humorem

Pokud se v těchto dnech zblázníte a odvezou vás do Beřkovic, můžete mluvit o štěstí. V místní kapli probíhá od 7.4.2011 výstava kreslených vtipů. V klidném a pohodovém prostředí vystavují svoje díla Pavel Hanák, Jiří Koštýř, Radek Rakus, Marek Setíkovský, Zdeněk Hofman a Michal Hrdý.


Autogramiáda v Luxoru

V Paláci knih probíhá po celý březen (mimo sobot a nedělí) od 14:00 do 15:30 hodin setkání se známými osobnostmi – pamětníky těch dob, kdy se slavil BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY.
Na besedě 4. března se sešli Eduard Hrubeš, Josef Fousek, Karel Weintlich, Jan Pixa, Zdeněk Hofman, Iva Ptáčková a další. Slovem uváděl Vráťa Ebr.


Ebroviny v Salmovské literární kavárně

V úterý 1. března 2011 vystoupil Zdeněk Hofman na dalším setkání se známými osobnostmi, s hudbou a programem.
Vráťa Ebr vyzpovídal tentokrát kreslíře legendárního časopisu Dikobraz. Mnohé příhody z dob komunistického útlaku jsou dnes už komické, ale ve své době to někdy zavánělo až kriminálem. Stačilo například nakreslit dva opilé chlápky s kšandami, kdy jeden měl šle křížem a druhý do véčka. Na první pohled nevinná kresba však připomněla tehdy aktuální XV. sjezd KSČ a bylo zaděláno na pořádný průšvih. Další kreslíř Sláva Martenek zavzpomínal i na svoji kariéru pilota proudových letadel a karikaturista Břetislav Kovařík vytvořil spoustu veselých podobizen některých hostů. Největší radost udělal vzácné návštěvě, česko rakouské herečce Zdence Procházkové, jejímž významným životním hereckým partnerem i prvním manželem byl herec Karel Höger.
Celý pořad zastřešila svým krásným hlasem zpěvačka Zdenka Lorencová. Mezi její nejznámější písničky patří např. hit (s Janem Přeučilem) Proč žiješ rád nebo Žluťásku z filmu Přijela k nám pouť.
Zdeněk Hofman zavzpomínal na dikobrazí středy, které se odehrávaly v hospodě, kam pani účetní nosila kumštýřům pravidelně honoráře, aby bylo za co pařit. Autor, kterému zrovna vyšla v Dikobrazu titulní stránka, hostil středeční večer všechny kamarády.


Ebroviny v Salmovské literární kavárně

V úterý 4. ledna 2011 vystoupil Zdeněk Hofman společně s herci Libuší Švormovou, Jiřím Novotným a folkovým písničkářem Pepou Štrosem, v klubovém pořadu Ebroviny, pod taktovkou známého knihkupce Vráti Ebra.
Večer plný humoru, písniček, hlasu krásné Angeliky, či kuchtíka z pohádky - Byl jednou jeden král, vyvrcholil odhalením Vráťovy - Knihy přání a stížností.
Zdeněk Hofman vyprávěl o svých rybářských výpravách do Skandinávie za štikami, ilustrování Karafiátových Broučků a hlavně kreslil vtipy na přání.


Pel mel