historie | hudba na svatbu | plesy, oslavy, taneční večírky | repertoár | fotogalerie |

videa | kreslený humor | retro | kontakt

Svatební kapela aneb hudba na svatbu

ZpětVýběr vhodné kapely je velmi důležitý!
Na svatební veselici se velmi často sejde nové příbuzenstvo poprvé a právě hudební skupina musí dokázat navodit tu správnou atmosféru. O muzikantech se říká, že nestárnou. To bohužel není pravda, ale jisté je, že získané zkušenosti se nabalují a léty prověření hráči ze sebe dokáží vydat opravdu maximum.


A proč vám doporučujeme právě skupinu Dexempo?
Získáte jedinečnou možnost vidět rockery v rouše beránků, jak hrají Ovečku.
Minulost skupiny však není čistě rocková, ba naopak. Ozzy začínal v patnácti letech bubnovat v trampské skupině Žblabuněk a později, jako karikaturista legendárního časopisu Dikobraz, sedával u jednoho stolu s Honzou Vyčítalem. Písničky slavných Greenhorns vám proto přebubnuje takříkajíc z první ruky.
Ani Martyho kořeny nejsou čistě rockové. Mnoho let působil v barové skupině Orfeus, která hrála hity nejslavnějších skupin a zpěváků napříč celým žánrovým spektrem.
Mysaque je vyhlášenou písničkářskou ikonou královehradeckých restaurací. Na kytaru vydrží hrát celou noc, dokud nepadne poslední host a jeho repertoár čítá tisíce písní známých skupin i folkových zpěváků.
Pokud zastřeší celou kapelu hrou na klávesové nástroje Majkl, který má společně s Ozzym více než desetiletou praxi hraní ve svatební kapele, vznikne vskutku jedinečné těleso, vhodné pro vaši nevšední událost. Pouto kamarádství stmeluje skupinu Dexempo v jeden pevný celek plný elánu, energie a pohody.


Může být vhodnější skupina pro hraní na svatbě, než parta kamarádů?
Veteráni z Dexempo retro cirkus mají letitou praxi v rocku, popu, country, folku, ale zvládnou i lidovky a další hudební žánry. Mnoho let hráli na koncertech vlastní skladby a dokáží perfektně improvizovat. Rychlá reakce, kdy ubrat nebo naopak přitvrdit, je jako stvořená pro vaši akci. Členové skupiny nejsou jen interpreti, ale i autoři hudby a textů.
Až bude hrát Dexempo písničku Muchomůrky bez bicích nástrojů, nakreslí vám Ozzy originální vtip inspirovaný vaší svatbou.
Svatební play list vám připravíme na míru. Někdo chce více country, jiný třeba pop nebo rock.
Zcela určitě vybereme vhodnou či oblíbenou písničku pro první novomanželský tanec a tanec s rodiči.
Naplánovat můžeme i doprovodný program, jako např. dražbu podvazku, hod kyticí nebo zábavnou soutěž či hru.
Před samotnou akcí projednáme osobně nebo telefonicky všechny detaily.
Přejeme mnoho štěstí při výběru kapely a hlavně v nastávajícím společném životě.
Váš Dexempo retro cirkus


Technické údaje
Celá kapela se pohodlně vejde do jednoho auta a žádné velké nároky nemá ani s prostorem, který k produkci potřebuje. Ideální rozměr je 3 x 4 metry.
Dále už stačí jenom přípojka elektrického proudu 230V/16A.
Při hraní pod širým nebem je důležitý přístřešek pro ochránění aparatury před vlhkem a deštěm.
Na akci přijíždí skupina vždy 1 hodinu před produkcí.
Howgh!


Kontakt
Zdeněk Hofman
Mail: hofman@dexempo.cz
Mobil: 777 206 746